HAFTALIK BURÇ YORUMLARI – 20.06.2022-26.06.2022

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
30 Ocak 2023 – 05 Şubat 2023

KOÇ BURCU 
Sevgili Koç; haftaya yakın çevre, eğitim, kardeşler, seyahatlerle ilgilenerek başlıyorsunuz. Enerjik ve konuşkan olabilirsiniz. Hafta ortasında; ev, aile, gayrimenkul konuları ön plana çıkabilir, bazı aksilikler gerçekleşebilir. Hafta sonunda; sosyal çevrenizden, bağlı olduğunuz topluluk ya da derneklerden dolayı ani para çıkışları gerçekleşebilir. Ayrıca aşk, çocuk, eğlence, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda arkanızdan planlananlara karşı temkinli adımlar atmalısınız.

BOĞA BURCU
Sevgili Boğa; haftaya para, maddi kaynaklarla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatler ön plana çıkabilir. Hafta sonunda; kariyer hayatınızda ise ani olaylar gerçekleşebilir. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Ayrıca ev, aile, gayrimenkul konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bu hafta hem özel hemde iş hayatınızda önemli riskler alabilirsiniz dikkatli adim atmakta fayda var.

İKİZLER BURCU
Sevgili İkizler; haftaya enerjik, atak, iletişimci yönünüzü ortaya koyarak başlıyorsunuz. Fiziksel değişim yapabilirsiniz. Hafta ortasında; para, gelirler, maddi kaynaklarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk, hastaneler, cezaevi gibi konularda ani durumlar gerçekleşebilir. Ayrıca yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatlerle ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde mümkün olduğunca sakin, soğukkanlı ve pasif kalmanız önerilir. Beraberliklerinizde “sen-ben” egosunu yıkabilirseniz önümüzdeki dönemde çok daha fazla rahat edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU
Sevgili Yengeç; haftaya duygusal olarak içe çekilerek, yalnız hissederek başlayabilirsiniz. Kendinizi yazılı ifade etmek, iletişime geçmek, eğitim almak, seyahat etmek ruhunuza iyi gelecektir. Hafta ortasında; kendinizi iyi hissedeceksiniz, duygularınızı rahat dile getirebileceksiniz. Hafta sonunda; para, maddi gelirlerle ilgili kararlar alabilirsiniz. Sosyal çevreniz, bağlı olduğunuz dernekler, vakıflardan dolayı ani harcamalar yapabilirsiniz.
Bir ilişki içinde olan bazılarınız partnerine güvenmekle mücadele edebilir. Aşk hayatınızda gitmesi ve bitmesi gereken kim varsa bu Dolunay ile birlikte giderken, sizi hak eden kişiyle birlikte yürümek isteyeceksiniz.

ASLAN BURCU
Sevgili Aslan; haftaya sosyalleşerek, arkadaşlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; duygusal olarak içe çekilebilir, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ailenizle ilgilenmek, yemek yapmak, evinizde zaman geçirmek ruhunuza iyi gelecektir. Hafta sonunda; enerjik, yaşam dolu hissedeceksiniz. Evlilik, ortaklık, kariyer konularında ani gelişmeler gerçekleşebilir.Evlilerin ilişki mutlulukları bu hafta nispeten düşük olabilir. Aynı şey eşinizin sağlığı için de geçerli: Her ihtimale karşı önlem almak en iyisidir. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken önemli bir döngüden geçmektesiniz. Kalp, tansiyon ve dolaşım sisteminize çok dikkat etmelisiniz.

BAŞAK BURCU
Sevgili Başak; haftaya kariyer hayatınızda odaklanarak başlıyorsunuz. Hata ortasında sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Hafta sonunda; duygusal olarak yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Tatil, eğlence, sanat, çocuklarla ilgilenmek ruhunuza iyi gelecektir. Yurt dışı, eğitim, hukuk, sağlık, evcil hayvanlarınızla ilgili ani olaylar gerçekleşebilir.
Aşk hayatınız canlanmaya başlıyor, cinsel enerjiniz yavaş yavaş yükseliyor. Aşk ve çocuklarla ilgili konularda stresli koşullar olabilir. İlişkilerinizin temeli daha çok cinsellik olabilir. Bu süreçte hayatınızı daha keyifli bir hale getirmek için vücut enerjinizi ve kaslarınızı çalıştıracak aktivitelere yönelebilirsiniz. Sportif faaliyetlere katılabilirsiniz. Diğer yandan bu dönem biraz kendinizle kalabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Özellikle para kazanmakla ilgili ilginç fikirler, yöntemler geliştirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU
Sevgili Terazi; haftaya yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; kariyer, iş hayatınız ön plana çıkabilir. Hafta sonunda; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Aşk, çocuk, tatil, borsa, eğlenceden dolayı harcamalarınız artabilir.
Bir üstünlük duygusu ve uzmanlığınızı gösterme ihtiyacı bu hafta gündeme gelebilir.başkalarıyla işbirliği yaparken dikkatli olmanız önemlidir.

AKREP BURCU
Sevgili Akrep; haftaya para, cinsellik, sağlık konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konuları ön plana çıkabilir. Hafta sonunda; ev, aile, evlilik, ortaklık konularında ani olaylar içinde kalabilirsiniz. Ayrıca kariyer ve iş hayatınızla ilgilenebilirsiniz
Kariyer hayatınızda değişen ve dönüşen şahane bir döngünün içerisinde olacaksınız. Taşınma, ev ve hane değişiklikleri gündeminizde olabilir. Değişen şanslı etkiler bir yana hem kendi sağlığınız hem de aile büyüklerinizin sağlığına oldukça dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda da kadersel pek çok olayın içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Birbirinize kenetleneceğiniz bir süreçten geçerken, beraberliğinizde yeni önemli bir adım içerisinde bulunabilirsiniz. Belki haneye bir bebeğin gelmesi, belki evlilik ile ilişkinin taçlandırılması belki de yeni bir yerleşim alanı…

YAY BURCU
Sevgili Yay; haftaya partner, evlilik, ortaklık, mahkeme konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; para, cinsellik, ameliyat, okültizm konuları ön plana çıkabilir. Hafta sonunda; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca çalışma hayatı, evcil hayvanınız, eğitim, seyahat, kardeşlerle ilgili ani olaylar içinde kalabilirsiniz.
Bu hafta irade ve güven konusunda biraz tükenmiş hissedebilirsiniz. İş yerinde üstleriniz üzerinde mükemmel bir izlenim bırakmak niyetinde olabilirsiniz. Ne yazık ki, üstlerinizden ve meslektaşlarınızdan gerekli desteği bu hafta boyunca alamayabilirsiniz. Başkalarından gelen olumsuz geri bildirimler ve sözler karşısında motivasyonunuzu yüksek tutmanız önerilir.

OĞLAK BURCU
Sevgili Oğlak; haftaya çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, sağlık, evcil hayvanlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; partner, ortaklık, evlilik, mahkeme konuları gündeminize gelebilir. Hafta sonunda; para, cinsellik, ameliyat konuları ön plana çıkabilir. Ayrıca aşk, çocuk, hobi, eğlenceden dolayı çok para harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Beraberliğinizde önemli bir dönemeçten geçiyorsanız biraz kendinize zaman tanımak oldukça önemli olacak bu dönemde.
Bu hafta Aslan burcundaki Dolunay’ın etkileri devrede olacak. Hayatınızda odaklanacağız konular, krediler, borçlar, ekonomi, finansal durumlar, vergiler, miraslar, sponsorluklar, nafaka konuları, muhasebe ile ilgili işler, değişim, dönüşüm ile ilintili konular olacaktır

KOVA BURCU
Sevgili Kova; haftaya aşk, çocuk, tatil, borsa konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Hafta sonunda; partner, ortaklık, evlilik konularında bazı aksilikler çıkabilir. Ayrıca ev, aile konularında beklenmedik kararlar alabilirsiniz.
Hedeflerinize ulaşmaya kararlısınız ve bunun için ne gerekiyorsa yapacaksınız. Artık barikatlar olmayacak ve tüm bekleyen işler gecikmeden bitirilebilir.
Evlilik destekleyici olmaya devam edecek, ancak ego savaşlarından kaçınmalısınız. Omuzlarda kas rahatsızlığı ve ağrıları olası sağlık sorunları olarak karşımıza çıkıyor bu hafta. Kendinizi fazla yormamaya özen gösterin.
Eğer bir partneriniz varsa ona sürpriz bir şekilde evlenme teklif edebilir, yüzük takabilir, yüzük alabilir, nişanlanabilir, ilişkinizi daha heyecan verici bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz. Ya da sizi çok iyi temsil edecek biri ile bir anlaşma yapabilirsiniz

BALIK BURCU
Sevgili Balık; haftaya evinizle, ailenizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında; aşk, çocuk, borsa, hobilerinizle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta sonunda; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızla ilgili ani aksilikler gerçekleşebilir. Trafikte ise dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. İletişimde sakin kalmaya özen göstermelisiniz.
Sağlık, tedavi, diyet ve detoks programlarına başlamak için şahane bir döngünün içerisinden geçmektesiniz. Kendinize özel zaman ayırmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Hakkınızın yenildiği her türlü konuda artık güçleneceğiniz bir süreci yaşayacaksınız, özellikle iş ve kariyer alanınızda. Bu Dolunay ile birlikte yeni sözleşme ve teklifler, eğitim, satış, pazarlama alanında yeni iş alanları ve takım arkadaşlarıyla yol almak için gökyüzü sizi destekliyor olacak.

Yorumlar: Astrolog ve yaşam koçu Sia / 30 Ocak 2023 – 05 Şubat 2023

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*