DİVA ŞIKLIĞIYLA GÖZ KAMAŞTIRDI

Türk Sanat Müziğinin divası Bülent Ersoy Elexus Hotel’de sevenleriyle buluştu. Şıklığıyla göz dolduran sanatçı sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti. Üç saat sahnede kalan sanatçı, şarkılarını kimi zaman tahtında oturarak söyledi.

Gülşah Saraçoğlu kostümüyle dinleyicileriyle buluşan Diva, zaman zaman sahneden inerek dinleyiciler arasında şarkılarını söyledi. Diva’yı izlemeye 2000 kişi geldi.

Çocuk misafirlerine verdiği değerle her zaman adından bahsettiren Elexus Hotel bu yılda 23 Nisan da birbirinden büyük sürprizleri ve en eğlenceli etkinlikleri ile minik misafirlerin kalplerine coşku dolduracak.

Elexus Hotel’in mini clubun de Bir taraftan havuza girerken diğer yandan da birer küçük bilim insanı olma yolunda ilerleyen minik misafirler hem eğitici hem de eğlence bir tatil geçirecekler.

Her aile bireyinin kendi tatil planın gerçekleştire bilecekleri Elexus Hotel de, Annelerin ve babaların gönül rahatlığı ile bırakıp, gün içinde kolay takip edebilecekleri, güvenli bir ortamda oynayıp, keyifli zaman geçirebilecekleri, uyuyup dinlenebilecekleri, mini clup içinde hazırlanan yemek alanlarından ücretsiz faydalanabilecekleri bir ortamda tatillerini doyasıya yaşayacaklar. Elexus Hotel mini club’ un en büyük ayrıcalığı ise anaokulu konseptinde olup yüksek güvenlikli olmasıdır.

Elexus Hotel Resort&Spa, Kıbrıs turizmine kattığı değerler ve yeniliklerle öne çıkıyor.

Akdeniz’in en güzel kıyılarından birinde yer alan Elexus Hotel, farklı hizmet anlayışıyla bir tatilde yaşanması gereken en güzel konforu ve huzuru konuklarına yaşatıyor. İster ailenizle ister arkadaş grubunuzla, isterseniz Balayı ya da yalnız olarak kalitesi zaman geçirebileceğiniz bir otel olan Elexus, aynı çatı atında birleştiği farklığı alanlarla her aile bireyinin hayalinizdeki tatili yaşama özgürlüğü sunuyor.

Size eş zamanlı 4 farklı restoranı, tüm dünya mutfaklarının örnek alarak hazırlanan açık büfesi ve Lobbysinden iskelesine kadar var olan barlarıyla size tam anlamıyla gastronomide damak şenliği yaşatıyor.

Hem şehirde, hem de şehrin dışında olan otel, doğası Akdeniz dalgalarıyla süslenmiş 650 metre özel sahili ve 4000 metrekare iskelesiyle size farklı konfor alanları yaratıyor. İskelesi üzerinde bulunan 22 adet özel pavillionlarıyla kendinizi denizin serin kucağına bırakabilir bu anı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Kıbrıs sadece kum, deniz ve güneş üçlemesinden oluşmayıp, size MÖ 10.000 yılından başlayan tarihi hikayesinden bu zamana kadar bir sürü tarihsel dokuyu da günümüze taşımıştır. Mesafelerin yakın olması nedeniyle de bir gün içerisinde hem geçmişi hem de bugünü Kıbrıs’ta Elexus’ la birlikte yaşayabilirsiniz. Örneğin şehrin merkezine sadece 12 Km olan otelimiz tüm ihtişamıyla 7 yy kalma Girne kalesi ya da 12yy kalma Bellapais Manastırı buna iki etkileyici örnektir. Yunan mitolojisinde var olan ve Baf şehrinde ki sahilde dalgaların içerisinde doğmuş güzellik tanrıçası Afroditle aynı deneyimi yaşayabilir hala tüm doğa güzelliyle var olan Akdeniz dalgalarının içerisinde yılın 9 ayı yüzebilirsiniz.

Günümüzün macerasını yaşamak isteyenler için adanın en büyük Aquparkı sizi bir kaydıraktan diğerine hiç adrenalinden kopmamacasına sizi beklemektedir. Tüm gün sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilecekken ıslanmak istemeyen çocuklar için saat sabah 10:00 dan gece 23.00 e kadar kesintisizi hizmet veren mini kulübümüz tüm 3 yaş üstü çocuklarımızın hizmetindedir.

Elexus 822 toplam oda sayısı ve 12 ayrı oda tipiyle yoğun ve keyifli bir günün ardından sizi konfora davet etmektedir. Toplamda 1700 yatak kapasitesine sahip olan Elexus, tüm adanın toplam yatak kapasitesinin %7ni kapsamaktadır.

Birbirinden farklı gün içerinde aktivitelere katılıp, akşamları parti, konser ve gösterilere eşlik edebilirsiniz.

Kendinizi en özel hissedebileceğiniz 4500 metrekare ZOYA SPA & Wellness, da cildinizi ve ruhunuzu tekrar ışıldamasına şahit olabilirsiniz. Uzak doğunun yalın mimarisini şıklıkla bütünleyen ZOYA SPA’nın deniz gören odaları ise ayrı bir terapi sebebi. Günlük koşturmanıza küçücük bir ara verip Kıbrıs’ın muhteşem sokakların da vaktin nasıl geçtiğini anlamadan, hafta boyu yorgun çalışma temponuzun arasında her cumartesi, paza sağlıklı bir yaşam için ZYO SPA & Wellness ‘in, sıcacık ortamı ile siz misafirlerimizi mutlu eder. Yılın her zamanı keyif ile kullanıma açık olan ZOYA SPA &Wellness ruhunuzu dinlenmeye davet ediyor.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*